Gildia HammerFall

Forum dla członków gildi

Ogłoszenie

Przy rejestracji prosze podać swój nick z gry Eterni Last Chaos

#1 2010-06-06 05:02:05

 NeemPL

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 10000004

Początki tzn. wszystko o gildii HF

Zaczyna się :


Początki.... początki....są zawsze trudne np. taki jak ten.
Server Eternia mało znany przez Polaków więc  i mało rekrutów ( gildia jest tylko Polska, nie mam czasu na zabawy na pisanie wszystkiego po angielsku )

Wiem wiem.. forum brzydkie Nigdy nie robiłem forum więc nie bardzo wiem jak Szukam moderatora i administratora forum ( musi grać w eternie LS ). By mi pomógł w forum głównie w jego upiększeniu.  Częściowo umiem "prowadzić" ludzi z gry online - plemion, więc w tym mam spore doświadczenie szczerze  przyznam ;D

O gildii :


Gildia HammerFall POLSKA  ( skrót HF ) powstała na Serverze Eternia Last Chaos w Sobotę   5 Czerwca 2010 o godz. ok. 23:30 przeze mnie ( NeemPL ). 

Założyciel : NeemPL
Generałowie : Brak
Pozostali cżłonkowie : brak

O Serverze :

Server Eternia jest ZUPEŁNIE inny niż poprzednicy ! Dodatkowe punkty pkt. umiejętności ! Za 1 potworka można dostać max. 4   pkt  umiejętności ! Oczywiście też jest więcej expa za mooba, dlatego łatwo tam się wybija lvl.
Na szczęście gra jest całkowicie po Angielsku ( a nie np. po chińsku jak to bywa w tego typu grach - szybsze expienie ) .


Mało na servie polaków więc proponuję do nicka dołączać literki : PL.  Chyba nie muszę tłumaczyć po co :>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkwow.pun.pl www.prl.pun.pl www.mzk123.pun.pl www.jrock.pun.pl www.msaug.pun.pl